Blog Hakkında

Bu blog Ömer Tuğrul İnançer'in kişisel bloğu değildir. Bu blog sıkça Tuğrul İnançer Sohbetleri dinleyen sonra bu sözlere aşık olup kendince "neden her bir kelimesine istenildiği an ulaşılmasın ki" diyen ve fakir olduğunun da farkına varamamış biri tarafından hazırlanmaktadır.

Bu blog, Ömer Tuğrul İnançer'in gerçekler üzerine yaptığı sohbetlerin, kelimesi kelimesine sadık kalınarak bir başkası tarafından yazıya dönüştürülmüş halidir. Yazıya dönüştürülmüş halidir ancak canlı sohbet kadar güzel olmadığı aşikardır. Bu yüzden mutlaka sohbetler de dinlenilmelidir. Yazıların sohbetine her yazının başlığı üzerindeki tarih dikkate alınarak Burç Fm de Sadettin Acar'ın sunduğu "Ömer Tuğrul İnanç'er ile Seyir Defteri" programı ana sayfasından ulaşılabilir.

Bloğun amacı sohbetlerin içerisinde gömülü kalan ve tekrar istenildiğinde kolay kolay ulaşılamayan bilgilere hızlıca ulaşılmasını sağlamaktır. Bu sayede yazıya dökülmüş sohbetler içerisinde arama yaparak istenilen bilgilere anında ulaşılabilecektir. Aynı zamanda işitme açısından sorun yaşayan insanlarda bu blog vesilesiyle bu güzel sohbetlerden faydalanmış olacaklardır.

İlimde yetersizliğimizden hatta ilim yoksulluğumuzdan ve dikkatsizliğimizden dolayı yazılarda hatalar yapmış olabiliriz. Bunları da bildirirseniz seviniriz. Ve bloğun her zaman hocamızın emrine, görüşlerine ve tavsiyelerine amade olduğunu da bilmesini isteriz.

Sohbetler yazıya dönüştürüldükçe eklenmeye devam edecektir.